Головна »
2012 » Квітень » 9 » До Всесвітнього Дня здоров'я
16:06 До Всесвітнього Дня здоров'я |
До Всесвітнього Дня здоров'я в рамках проведення місячника по запобіганню соціально небезпечним хворобам на базі ПТУ №12 для учнівського колективу представниками ЦСССДМ були проведені лекції та бесіди на теми «Соціально-небезпечні хвороби та їх профілактика», «Збереження репродуктивного здоров'я молоді», «Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом», « Жіноча та чоловіча контрацепція», «ВІЛ/СНІД та молодь», «Профілактика вживання наркотиків серед молоді» з залученням лікарів: гінеколога, інфекціоніста,нарколога.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 711 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |