Неділя, 05.05.2024, 19:06

Головна » 2012 » Травень » 18 » До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

12         18 травня 2012 року у залі засідань міськвиконкому відбувся святковий захід до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Слова вітань висловили секретар міської ради А.Тесленко, начальник відділу культури та туризму О.Заточна.
У своєму вітальному слові Андрій Вікторович наголосив на важливості відзначення цього дня, адже працівники закладів культури зробили значний внесок у розвиток української національної культури та культури міста Знам'янка. Завдяки їхній праці жителі міста мають змогу завжди отримувати заряд позитивних емоцій.
На завершення, секретар міської ради побажав усім міцного здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги.

12          За вагомий внесок у розвиток культури міста і популяризацію хорового мистецтва відзнаками міської ради нагороджено: народний аматорський ансамбль української пісні і танцю "Барвінок" (керівник заслужений працівник культури України Євдокія Мельниченко); хор"Ветеран" Знам'янського міського Палацу культури (керівник заслужений працівник культури України Євдокія Мельниченко); народний аматорський хор "Джерело" локомотивного депо (керівник Віта Кулик). За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи у місті, популяризації книги серед населення, багаторічну сумлінну працю нагороджено бібліотекаря міської бібліотеки №3 Горошко Алевтину Олександрівну.
12         Протягом святкової програми працівники сцени радували присутніх своїми виступами.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 851 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0