Субота, 02.03.2024, 09:04
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Липень » 10 » Додатково до уваги отримувачів пільг!
09:16
Додатково до уваги отримувачів пільг!
12

З 1 липня 2015 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян надаються з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Тільки в тому випадку, якщо Ви або члени Вашої сім’ї, які користуються пільгами, працюєте, навчаєтеся, одержуєте доходи від підприємницької діяльності, або є непрацюючими працездатними особами, з метою визначення права на отримання пільг Вам необхідно звернутися до управління  соціального захисту населення за місцем реєстрації за адресою: 

м. Знам’янка, вул. Глібка, 28, каб. № 9.

При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої сім’ї; довідки про доходи Ваші та членів Вашої сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення (з 01.01.2015 р. по 30.06.2015 р.); у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

В управлінні соціального захисту населення Вам необхідно буде заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика. 

Якщо із доходів у Вас тільки пенсія або соціальна допомога то звертатися до управління немає потреби - всі розрахунки щодо визначення права користування пільгами на житлово – комунальні послуги, послуги зв’язку тощо будуть виконані автоматично.

До членів сім’ї пільговика при наданні пільг належать особи, на яких згідно із законодавчими актами, поширюються пільги: дружина (чоловік); їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства 1 та 2 групи або інвалідами 1 групи; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

Для пільгових категорій  «Діти війни», «Сільський педагог на пенсії» - середньомісячний доход розраховується по кожному пільговику окремо, без врахування членів сім’ї,  в тому числі і у випадку, коли двоє «дітей війни» є чоловіком і дружиною.

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, „чорнобильцям" 1 та 2 категорії, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, пільги, як і раніше будуть надаватися без урахування доходів.

З метою отримання додаткової інформації  звертайтеся за телефоном: 2-20-45.

Управління  соціального захисту населення 
Знам’янського міськвиконкому


Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 937 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2

Кировоград: новости и сайты