П`ятниця, 26.04.2024, 22:47

Головна » 2015 » Травень » 12 » Допомога – благородна справа
Допомога – благородна справа
 В рамках проведення міських заходів до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам'яті та примирення, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, за підтримки підприємців міста було організовано святкові заходи по відзначенню державних свят та знаменних подій. Виконавчий комітет Знам'янської міської ради висловлює особливу вдячність за допомогу у проведенні свята Громадській організації «Знам’янська міська Спілка підприємців» (голова Кліпацький С.В.), приватним підприємцям: Халявку О.А., Матвієнко Н.Л., Басовій Л.С., Титяніченко О.І., Здоровцову Д.Д., Бугаєвському С.О., Плохотніковій О., Ілютенку М.А., Вінарській Н.В., Яновському Ю.І., Білієнку К.О., Шевченко Т.О. Луцу О.І., Слюсарю О.В., Вакулику Р.О., Круванду О.Я., керівнику ТОВ "Агропродукт" Порхуну В.Г., керівнику ТОВ "Знам'янське ХПП" Мусостову М.М., керівнику ТОВ "Агрофірма "Хлібодар" Згривцю Р.Ф., керівнику ТОВ МП "Мрія" Ратушному В.К., Знам'янській міській організації Партії "Відродження".
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 947 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.0/2