Четвер, 25.04.2024, 03:51

Головна » 2017 » Травень » 26 » Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!
Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника та святом випускника.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни.

Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені виконавчого комітету Знам’янської  міської ради та себе особисто висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам нашого міста. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

Нашим юним друзям – школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного міста.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою
міський голова                                                                          С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 752 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3