Четвер, 02.05.2024, 15:26

Головна » 2014 » Серпень » 3 » Дорогі мої земляки, гості міста!
Дорогі мої земляки, гості міста!

Маю честь привітати усіх вас з родинним святом великої сім’ї знам’янчан – Днем народження міста!
Найріднішим місцем на землі є для кожного з нас Знам’янка, бо де б ми не були, куди б не повели нас дороги життя, про неї ми завжди згадуємо з теплом і любов’ю. Тут наше коріння, тут ми народилися. Це місто, в якому наше серце, наша душа.

Сьогодні нам – 145 років. Дякуємо, що у нас мир та спокій, завдячуючи нашим землякам, які захищають нашу Батьківщину.

Протягом усього цього часу ми намагались і будемо намагатись далі зберегти спокій та мир у нашому місті. Ми показували і повинні надалі показувати приклад зваженості і мудрості нашої громади - приклад того, що вирішення проблем можна шукати не через насильство. Ми просимо усіх знам’янчан проявити ці якості у цей непростий час.

Дякую сьогодні патріотам та впевнений, що ваша праця, ваш досвід, ваша небайдужість і така важлива допомога не заради подяк та винагород. Ваші героїчні дії спрямовані задля найціннішого – в ім’я миру, Батьківщини, України та майбутнього.

Разом з усіма знам’янчанами зроблено чимало добрих справ для людей, незалежно від їхніх поглядів, бо нас об’єднує Добро, Пам’ять, Серце. Впевнений, що наша подальша спільна праця об’єднає суспільство заради закладення фундаменту розвитку. Ми збережемо мир на нашій землі, який ще не навчилися цінувати. У нас одна мета та спільні мрії – жити по-людські.

Хочу також відмітити, що на першу неділю серпня припадає свято, що має особливий статус у життєдіяльності багатьох знам’янчан, – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Сьогодні залізниця переживає важкі часи, і все ж таки, незважаючи на труднощі, профспілкові лідери й активісти займають рішучу позицію у відстоюванні інтересів працівників і ветеранів-залізничників. Ви робите рішучі кроки задля зміцнення профспілкових лав і доводите це конкретними справами.
Тож нехай Ваша самовіддана праця буде і надалі слугувати людям!

Вагомих здобутків Вам, щастя, здоров’я, благополуччя, миру і добра!
Від щирого серця ще раз вітаю всіх Вас зі святом! Нехай щедро рясніє доля кожного знам’янчанина добробутом та родинним теплом, нехай збуваються всі заповітні мрії.
Щастя вам, доброго здоров’я і Божого благословення! А місту нашому – подальшого розквіту!

З Днем народження, рідна Знам’янко!
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 888 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2