Середа, 01.05.2024, 22:05

Головна » 2014 » Вересень » 1 » Дорогі школярі! Шановні педагоги та батьки!
Дорогі школярі! Шановні педагоги та батьки!

Від імені виконавчого комітету Знам’янської міської ради щиро вітаю вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань.
Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий і цікавий шлях. Нехай цей навчальний рік відкриває перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихає вашими успіхами, а батьків – гордістю за вас.

Велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом вас!

Міський голова         І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 790 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0