П`ятниця, 03.05.2024, 08:16

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні знам’янчани!
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні знам’янчани!
Щиро вітаємо вас із 69-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В урочистий і одночасно скорботний день ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя захистив людство від фашизму. Слава ветеранам, що живуть сьогодні серед нас! Вічна пам'ять їх товаришам, полеглим у боях за звільнення України! Всі ми пишаємося подвигом визволителів нашої країни.

Позбавивши рідний край від ворога, ви вдихнули в нього нове життя, відродили і примножили могутність України. Подвиг героїв, як приклад служіння Вітчизні, надихає молодь бути патріотами своєї країни. Нехай завжди на нашій землі будуть мир і злагода.

Від імені Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету вітаємо вас з Днем визволення України! Міцного вам здоров'я і бадьорості духу, любові і розуміння з боку рідних і близьких вам людей.

З повагою,
Міський голова                    Ігор Крижановський

Секретар міської ради         Андрій Тесленко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 689 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0