Субота, 27.04.2024, 03:50

Головна » 2015 » Серпень » 1 » Дорогі знам'янчани та гості міста!
Дорогі знам'янчани та гості міста!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня міста та Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма знам'янчаними. Його святкує кожен, хто вважає наше маленьке місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія.
Ми любимо наше місто, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

У сьогоднішній святковий день від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям Знам'янки, які небайдужі до долі рідного міста, та щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Хочу також відмітити, що на першу неділю серпня припадає свято, що має особливий статус у життєдіяльності багатьох знам’янчан, – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Сьогодні залізниця переживає важкі часи, і все ж таки, незважаючи на труднощі, профспілкові лідери й активісти займають рішучу позицію у відстоюванні інтересів працівників і ветеранів-залізничників. Ви робите рішучі кроки задля зміцнення профспілкових лав і доводите це конкретними справами.

Тож нехай Ваша самовіддана праця буде і надалі слугувати людям!

Вагомих здобутків Вам, щастя, здоров’я, благополуччя, миру і добра!

Від щирого серця ще раз вітаю всіх Вас зі святом! Нехай щедро рясніє доля кожного знам’янчанина добробутом та родинним теплом, нехай
збуваються     всі  заповітні мрії.

Щастя вам, доброго здоров’я і Божого благословення! А місту нашому – подальшого розквіту!

З повагою,
Міський голова                                      Ігор    Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 907 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/11