Вівторок, 23.04.2024, 19:32

Головна » 2017 » Серпень » 4 » Дорогі знам'янчани та гості міста!
Дорогі знам'янчани та гості міста!
Шановні знам'янчани!
І знову до нас на поріг завітав щедрий серпень, тож маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, аби вже у 148-й раз відзначити разом День народження нашого чарівного міста.

У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога.

Проте в цей святковий час ми думками і молитвами перебуваємо з нашими воїнами, які стали на межі добра і зла та бережуть нинішній спокій України і нашого міста, світлі усмішки дітей на цьому святі, наш мирний день. Хай же це святкування буде заявою про нашу незнищеність і волю до перемоги.

Дорогі земляки!
Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

Зі святом вас, дорогі знам'янчани!

З повагою,
міський голова                                                                      С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 970 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.3/7