Середа, 24.04.2024, 17:21

Головна » 2016 » Грудень » 19 » Дорогі знам’янчани! Любі діти, шановні дорослі!
Дорогі знам’янчани! Любі діти, шановні дорослі!
Від усієї душі вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – світлим і радісним святом для всіх християн.

Цей день першим із новорічних і різдвяних свят приходить в наші оселі. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Тоді і діти, і дорослі починають вірити в казку.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця - покровителя дітей, їх захисника та наставника. Мільйони дітей в усьому світі чекають на нього, адже, окрім подарунків, він в кожну оселю приносить мир і злагоду.

Дорогі друзі! Щиро бажаю, щоб цього дня Святий Миколай не обійшов жодної родини і жодної дитини. Зичу, щоб у найкращих починаннях і добрих справах ви постійно відчували любов та опіку Святого Миколая, а всі ваші задуми і мрії здійснювалися.

Нехай теплий та незгасний вогонь любові до ближнього зігріває кожного з вас. Нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує щастя і надію на краще, надихає на добрі справи.

Міцного всім здоров`я, щастя, родинного затишку і любові!

З повагою,
Міський голова           С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 817 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3