П`ятниця, 29.03.2024, 14:16

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Дорогі знам’янчани! Шановні ветерани, учасники партизанського руху!
Дорогі знам’янчани! Шановні ветерани, учасники партизанського руху!
Від імені   виконавчого комітету Знам’янської міської ради щиросердечно вітаю вас з величним і незабутнім для кожного з нас святом – Днем партизанської слави.

Народний рух опору під час   війни в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога. Він був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців.

Знаходячись у партизанських загонах, підпільних групах ви виявили велику самопожертву та героїзм за звільнення своєї рідної землі від фашистських загарбників.

Бажаю всім міцного здоров'я, душевного тепла та родинного благополуччя.
Низько вклоняюся вам, ветерани партизанського та підпільного руху!

Переконаний, що подвиг партизанів завжди слугуватиме взірцем любові до рідної землі, невичерпним джерелом віри у щасливе майбутнє.

З повагою
міський голова                                                           С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 647 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0