Субота, 20.04.2024, 07:34

Головна » 2016 » Серпень » 12 » ДСНС закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час погіршення погодних умов
За прогнозами Укргідрометцентру, 12 серпня в Україні спостерігатиметься різке погіршення погодних умов: грозові дощі, в окремих районах град, пориви вітру та шквали 15-22 м/с. ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці.

Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Особливо обережними варто бути під час грози, адже це природне явище є досить небезпечним і може стати причиною виникнення надзвичайних подій.

Якщо під час грози ви перебуваєте у приміщенні:
негайно зачиніть всі кватирки, вікна, двері;
вимкніть електроприлади з розетки;
перебувайте подалі від вікон, будь-яких металевих предметів;
у квартирах не користуйтеся водогоном;
утримайтеся від дзвінків по телефону, але якщо це необхідно — зробіть дзвінок одразу після чергового грозового розряду.
Якщо гроза застала вас на вулиці, у полі, на річці:
не ховайтеся у невеликих спорудах, наметах, під поодинокими деревами – краще сховатися у будь-якому заглибленні;
бігти до сховища слід нешвидко і злегка пригнувшись;
не лягайте на землю – сядьте, трохи схиливши голову;
вимкніть мобільний телефон;
складіть парасолю;
якщо гроза застала вас у човні на водоймі, найбезпечніше вибратися з води на берег; якщо це неможливо, то намагайтеся сидіти в човні нерухомо, витягнувши весла, а вплав слід добиратися повільно, не розмахуючи руками.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101”.

Категорія: Новини Знам’янського МРВ УДС НС України в Кіровоградській області | Переглядів: 758 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2