Субота, 27.04.2024, 05:15

Головна » 2017 » Лютий » 28 » Душа ти моя, Масляна!
Душа ти моя, Масляна!

І знову знам’янчани стали свідками неймовірного дійства. Міське свято «Душа ти моя, Масляна!», ставши вже традиційним, 15 років поспіль дарує радість і дорослим і малим,  не дивлячись  на погодні умови.

Цього року Свято пройшло як завжди весело і дуже музично. В концертній програмі взяли участь гості міста: студенти Олександрійського училища культури та вокальний дует Мошоринського Будинку культури, а також народний аматорський ансамбль  української пісні і танцю «Барвінок», кер. заслужений працівник культури України Є.Мельниченко та аматорський зразковий   танцювальний колектив «Веселка», кер. Т.Часник.

І все це дійство було увінчане появою Масляної (В.Кравченко), Зими (С.Бойко) і Весни(В.Петрашова) та тещі із зятями (Н.Альошина, В.Ткалич та Р.Павловський), які грали, веселили  глядача та роздавали всім бажаючим смачні млинці та вареники.

Ой прийди, прийди, весно! Принеси нам сонечко, тепло, мир і злагоду!

Категорія: Новини культури | Переглядів: 963 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3