Середа, 08.05.2024, 13:47

Головна » 2015 » Березень » 18 » Є поети для епох
Є поети для епох

19 березня зустрічає свою 85 весну Ліна Василівна Костенко. Видатна українська письменниця, жива легенда, сильна особистість, кредо якої – свобода і правда.

18 березня, напередодні дня народження поетеси, бібліотекар міської центральної бібліотеки Наталія Мирошниченко презентувала її творчість для учнів 10-А, 10-Б класів ЗОШ №3 (кл. керівники Грабовська С.О., Соломченко Г.В.), відкривши двері в дивовижно-яскравий світ видатного українського митця. Учні мали змогу послухати вірші Ліни Костенко у виконанні Богдана Ступки, Ольги Сумської, Остапа Ступки та ін.

Не завжди Україні випадало мати поетів, рівних епохам. Не тільки тим епохам, у які вони жили, а й тим, які грядуть. Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся українка… Цю велику трійцю національних месій продовжила наша сучасниця Ліна Костенко.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 895 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0