Субота, 27.04.2024, 16:22

Головна » 2011 » Травень » 16 » Фестиваль
Фестиваль
12                Сектором у справах сім’ї та молоді міськвиконкому, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, спільно з відділом культури та туризму міськвиконкому, організовано та проведено на базі міського Палацу культури VІІ обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини». У заході взяла участь 21 родина з 19 районів та міст Кіровоградської області. Свято відкрив заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації В. Серпокрилов. Кожна родина-учасник, незалежно від номінації, отримала цінний подарунок, які вручали міський голова І. Крижановський та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Пастернак.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 796 | Додав: Moder | Рейтинг: 4.0/1