Неділя, 28.04.2024, 11:28

Головна » 2014 » Грудень » 2 » Фільм пам’яті Віктора Голого
Фільм пам’яті Віктора Голого

В музейному колективі Віктор Голий пропрацював три роки. Але роботою в класичному розумінні це складно назвати. Радше це творча діяльність за покликанням, яка об’єднувала музейників. Можливо тому Віктор для нас був не просто колегою, а і добрим другом, однодумцем.

За цей час було багато зроблено, створено, задіяно, пережито не тільки в професійній сфері, а і в громадському, особистому житті.

При нагоді фіксувались цікаві епізоди життя і творчості. Використовуючи цей матеріал ми ініціювали створення документального фільму-пам’яті про непересічну людину, в якому намагалися показати різні грані особистості Віктора: свідомого громадянина-патріота, фахівця-краєзнавця, дослідника-науковця, небайдужу людину, щирого друга, люблячого, турботливого сина, чоловіка, батька.

Автори фільму Тетяна Кулик, Оксана Войчишина та творча група: Віталій Щуров, Віталій Кулик, Юрій Майборода, Олена Вака, Олег Ромащенко пропонують  світлою пам’яттю згадати воїна-Героя  Віктора Голого, який загинув в серпні цього року під час бойових дій в зоні АТО. Презентація фільму відбудеться на обласному телевізійному каналі «Кіровоград» в неділю, 7 грудня о 19-30.

Тетяна Кулик,
директор міського краєзнавчого музею