Субота, 04.05.2024, 04:30

Головна » 2013 » Червень » 18 » Фізичні особи-підприємці не зобов’язані використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності

12 Фізичні особи-підприємці, у тому числі платники єдиного податку, рішення про використання печатки приймають самостійно в залежності від специфіки діяльності.
Крім того, нормативно-правові акти з питань оподаткування не передбачають обов’язку платника податків повідомляти органи Міндоходів України про отримання або знищення печатки.
Господарським кодексом України, яким визначено особливості статусу громадянина як суб’єкта господарювання, не міститься вимог щодо обов’язкової наявності печатки у суб’єкта господарювання (ст. 128 ГКУ від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями).

Сектор зв’язків з ЗМІ та громадськістю

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 731 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0