Субота, 04.05.2024, 06:38

Головна » 2013 » Листопад » 12 » Функціонування реєстрів відновлено
Функціонування реєстрів відновлено

В період з 01 по 04 жовтня 2013 року, у зв’язку із технічними проблемами які виникли під час ведення реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України, що здійснюється ДП «Інформаційний центр» Мінюсту, унеможливився доступ до реєстрів, які забезпечують діяльність Державної реєстраційної служби України, Державної виконавчої служби України, органів юстиції і нотаріусів.

Тимчасова зупинка роботи реєстрів відбулась через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерного обладнання, автоматизованих систем та комп’ютерних мереж Міністерства юстиції осіб з колишніх службових осіб ДП «Інформаційний центр» за попередньою змовою з службовими особами TOB «Арт-мастер» та TOB «3-Т» - розробниками програмного забезпечення реєстрів, що призвело до блокування інформації і порушення встановленого порядку її маршрутизації.

04 жовтня повністю відновлено роботу всіх Єдиних та Державних реєстрів.

За повідомленням спеціалістів Укрдержреєстру та Міністерства юстиції, на теперішній час, недоліки в програмному забезпечені реєстрів усунуто повністю та налагоджено їх безперебійну роботу. Витоку інформації з баз даних державних реєстрів не відбулося.

Начальник реєстраційної служби
Знам’янського міськрайонного
управління юстиції                      С.В. Джулай

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 784 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0