Головна »
2011 » Вересень » 16 » "Гаряча лінія" міського голови
08:33 "Гаряча лінія" міського голови |
Знам’янчани мали можливість поставити запитання міському голові Крижановському Ігорю Борисовичу під час функціонування телефонної «гарячої лінії» у міській газеті «Знам’янські вісті». За час спілкування, який тривав понад одну годину, надійшли телефонні звернення більше, як від 15 громадян. Найбільше питань стосувалось найболючішого - житлово-комунальної сфери міста: зовнішнього освітлення міста, ремонту доріг та тротуарів, ремонту будинків та ліфтів, вивезення сміття, прибирання вулиць. Звертались жителі міста і стосовно вирішення питання відновлення роботи проводового мовлення на окремих вулицях. За підсумками роботи «гарячої лінії» усі звернення відправлено на виконання відповідним посадовим особам.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 729 |
Додав: Moder
| Рейтинг: 0.0/0 |