Середа, 01.05.2024, 21:54

Головна » 2013 » Травень » 24 » Генеральний план міста - основний планувальний документ
Генеральний план міста - основний планувальний документ

12          Начальник відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства І.Качанов провів розширене засідання архітектурно-містобудівної ради з запрошенням голів постійних комісій Знам'янської міської ради, депутатів Знам'янської міської ради, начальників відділів виконавчого комітету, членів громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради по питанню розгляду матеріалів проекту генерального плану міста Знам'янка Кіровоградської області для подальшого затвердження на черговій сесії Знам'янської міської ради. У роботі також взяли участь: міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, селищний голова смт. Знам’янка Друга С.Філіпенко.

12          Ігор Олексійович детально ознайомив присутніх з етапами та результатами виконаної роботи щодо розробки та погодження проекту генерального плану міста.
Генеральний план міста - основний планувальний документ, який визначає довгострокові перспективи розвитку населеного пункту, його планувальної структури, виробничих, сельбищних, комунально-складських і інших функціональних зон, мережі установ громадського обслуговування населення, систем транспорту і інженерного обладнання, принципи охорони навколишнього середовища.
Попередній генеральний план м. Знам'янка розроблений Харківським інститутом «Укрмістобудпроект» у 1983 р. на розрахунковий період 20 років. Корінні зміни в політичній, економічній, законодавчій і нормативній базі країни, а також закінчення терміну дії попереднього генплану спричинили необхідність розробки нового генерального плану м. Знам'янка.
При розробці проекту використані матеріали, надані відділами міськвиконкому, відділом державної статистики, підприємствами та установами міста.
Вирішено проект генерального плану винести на затвердження сесії Знам’янської міської ради, яка відбудеться 31 травня поточного року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 930 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0