09:15 Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович з робочим візитом перебував на Знам’янщині | |
![]() Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович з робочим візитом перебував на Знам’янщині. Під час відвідування м.Знам’янки очільник області разом з міським головою Філіпенком Сергієм Івановичем, секретарем Знам’янської міської ради Клименко Наталією Миколаївною, головою Знам’янської райдержадміністрації Лукашовим Олександром Сергійовичем, головою Знам’янської районної ради Макаренком Сергієм Дмитровичем провів прийом громадян. У день прийому поспілкуватися з губернатором та отримати відповіді на наболілі питання мали змогу як жителі міста, так і району. Так, зокрема, громадяни порушували питання щодо визначення меж між містом Знам’янка та с. Петрове; проведення капітального ремонту будинку; переносу насосу підкачки тиску води з підвального приміщення в приміщення насосної; технічного обслуговування ліфта тощо. За результатами прийому очільник області дав відповідні доручення керівникам територій щодо оперативного вирішення озвучених проблем. | |
|