Субота, 20.04.2024, 15:42

Головна » 2011 » Серпень » 17 » Гості з Києва
Гості з Києва

Днями до нашого міста завітав гість із Києва – письменник, поет-пісняр, журналіст всеукраїнської газети «Порадниця» Балабко Олександр Васильович, якого гостинно зустріли головний спеціаліст відділу культури і туризму Р.Ладожинська та директор музею Т.Кулик. Письменника зацікавили долі непересічних особистостей, які проживали в місті – Андрія Віталійовича Лисенко та його родини, а також генеалогія Красицьких - шевченкових нащадків, які проживали в Знам’янці. Дані матеріали необхідні для нової книги, над якою письменник працює, а ще як журналіст газети «Порадниця», хоче написати декілька матеріалів про цікавинки нашого міста та області. В місті Олександра Васильовича зацікавили дуби-велетні – наша пам’ятка природи місцевого значення та зелена садиба майстрині-вишивальниці Р.Айвазовської «Вишивана хата», яка теж гостинно зустріла гостя. А щодо «перлинок» області - письменник відвідав заповідник «Хутір Надія» та дендропарк «Веселі Боковеньки».
Балабко О.В. подарував міській бібліотеці № 3 свою дослідницько- наукову працю – книгу «Синьйор Ніколо і синьйор Мікеле. Рим Гоголя й Капрі Коцюбинського». Зібрані матеріали про видатних особистостей , які проживали і бували в Знам’янці будуть відображені в новій книзі письменника, а про свої враження від цієї поїздки Балабко О.В. пообіцяв дати серію матеріалів в газеті «Порадниця».

Категорія: Новини туризму | Переглядів: 1027 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0