Четвер, 02.05.2024, 00:38

Головна » 2014 » Жовтень » 9 » Готуємося до відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Під головуванням  керуючої  справами міськвиконкому Л.Меренкової , за участю керівників структурних підрозділів міськвиконкому,   установ та організацій міста, представників громадських ветеранських організацій відбулося  засідання оргкомітету щодо відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

28 жовтня поточного року на меморіальному кладовищі о  10.00 відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», - рішення про це затвердили сьогодні на засіданні організаційного комітету з підготовки відзначення в місті цієї дати.

Під З нагоди пам’ятної дати у місті відбудуться покладання вінків і квітів до меморіалів та пам’ятників воїнам, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Також були розглянуті питання щодо виконання робіт з упорядкування й облаштування місць поховань захисників Вітчизни на території міста, смт.Знам’янка Друга та сел..Водяне, стан роботи ветеранських організацій міста по відзначенню 70-ї річниці та соціальний захист ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 944 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2