15:21 Готуючись до виборів | |
![]() Начальник відділу по обслуговуванню ради Наталія Василівна Брунцвік ознайомила присутніх з розпорядження міського голови «Про організацію підготовки до проведення в місті позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року» від 15 квітня 2014 року №72. Зазначила також, що відповідно до розпорядження міського голови від 10.04.2014 року №138-к «Про визначення робочого дня» буде забезпечено роботу відділу ведення Державного реєстру виборців 26,27 квітня,1-4,9-11,17,18,24,25 травня 2014 року. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців О.Денисов повідомив про завдання, що стоять перед підпорядкованим йому відділом щодо забезпечення підготовки списків виборців та іменних запрошень і передачу їх виборчим комісіям у строки та згідно з вимогами, встановленими Законом України «Про Державний реєстр виборців» та «Про вибори Президента України». Начальник Цеху ТП №3 Олег Володимирович Гребенюк порушив питання забезпечення безперебійної чіткої роботи засобів телекомунікацій під час проведення позачергових виборів Президента України. За результатами наради, враховуючи пропозиції присутніх та проблемні питання, що виникають під час підготовки та забезпечення належного матеріально-технічного забезпечення діяльності виборчих комісій згідно з вимогами, встановленими Законом України «Про вибори Президента України» та постановою Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року №31, прийнято рішення щодо узгодження всіх заходів з відповідальною особою за здійсненням контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням виборчих дільниць по м. Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне під час проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, якою, відповідно до розпорядження міського голови від 15.04.2014 року №71 визначено секретаря міської ради Надію Анатоліївну Адамович. | |
|