П`ятниця, 26.04.2024, 23:18

Головна » 2016 » Грудень » 1 » Групова профконсультація
Групова профконсультація
З метою формування в учнів професійного самовизначення, та в рамках обласного місячника профорієнтації молоді «Світ професій: праця та покликання» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості була проведена групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування для учнів 10 класу Суботцівської загальноосвітньої школи.

Учні працювали з тестами за результатами яких були виокремленні їхні професійні здібності. Під час заходу спеціаліст центру ознайомила учнів зі світом професій, а особливо з тими, які користуються попитом на ринку праці регіону.

Також зі школярами була розглянута формула вибору професії «Хочу - Можу – Треба», де спеціаліст звернув увагу на те, щоб учні враховували всі три фактори під час вибору професійної діяльності.
По завершенню заходу учні та вчителі були запрошені до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.

Вчителі наголошували на плануванні подальших профорієнтаційних заходів, адже в сучасних умовах вони є актуальними для молоді.

Провідний фахівець Волкова А.Є.
з профорієнтації
відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ