15:54 Групова профконсультація | |
![]() З метою формування в учнів професійного самовизначення, та в рамках обласного місячника профорієнтації молоді «Світ професій: праця та покликання» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості була проведена групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування для учнів 10 класу Суботцівської загальноосвітньої школи. Учні працювали з тестами за результатами яких були виокремленні їхні професійні здібності. Під час заходу спеціаліст центру ознайомила учнів зі світом професій, а особливо з тими, які користуються попитом на ринку праці регіону. Також зі школярами була розглянута формула вибору професії «Хочу - Можу – Треба», де спеціаліст звернув увагу на те, щоб учні враховували всі три фактори під час вибору професійної діяльності. По завершенню заходу учні та вчителі були запрошені до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості. ![]() Вчителі наголошували на плануванні подальших профорієнтаційних заходів, адже в сучасних умовах вони є актуальними для молоді. Провідний фахівець Волкова А.Є. з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янського МРЦЗ | |
|