Четвер, 25.04.2024, 14:00

Головна » 2017 » Травень » 26 » І пролунав останній дзвінок
І пролунав останній дзвінок
Цього дня, на подвір’ях Загальноосвітньої школи I-III  ст. № 6 та № 7, усі – дорослі і діти – стають трішки іншими.
Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

Для одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Свято останнього дзвоника розпочалося Державний гімном України.

Із щирими словами побажань до учнів та вчителів ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та №7 смт.Знам'янка Друга звернувся селищний голова Сергій Борисович Москаленко, радив випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

Тож вибирати треба такі спеціальності, в яких є потреба української економіки. Він побажав учням натхнення до знань та радості від шкільних років, а вчителям міцного здоров’я і терпіння, аби сіяти в юні душі добре і вічне. Особливі побажання були звернені  до випускників, які вперше відчули себе дорослими, і яким  скоро доведеться обирати   життєву дорогу.
Дирекція шкіл підвела підсумок роботи за навчальний рік. Учні були нагороджені грамотами як  переможці предметних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю
А.Промах
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1113 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2