Четвер, 09.05.2024, 00:37

Головна » 2013 » Червень » 1 » І знову у Знам'янці фестиваль "Барвінковий феєрверк"!
І знову у Знам'янці фестиваль "Барвінковий феєрверк"!

12         Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у нашому місті видалося багатим та різнобарвним на незвичайні заходи. Родзинкою дня став ІІ міський фестиваль «Барвінковий феєрверк» серед учнів загальноосвітніх закладів, який був задуманий та втілений в життя з ініціативи міської влади та проводиться вже другий рік поспіль під патронатом народного депутата України Олександра Йосиповича Єдіна.
Популярність фестивалю « Барвінкового фестивалю » зростає з кожним роком, адже він відкриває нові юні обдарування.
12         Під час фестивалю танцювальну майстерність демонстрували колективи: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 «Невгамовні», директор - Лядський Володимир Анатолійович, керівник команди – Багно Яна, хореограф – Олена Сєрєнька; навчального виховного комплексу « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей «Viva, Victory! » директор – Сопільняк Юрій Михайлович, кер. команди – Вікторія Маслюкова, хореограф – Катерина Степанова; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7« Sevenдан’S», директор – Корж Раїса Олександрівна, керівник команди – Наталія Черкас, хореограф – Олена Долинська; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 « Крок вперед», директор - Олена Іванівна Подвиженко, кер. команди - Любов Москаленко, хореограф -Марина Демків; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Тараса Григоровича Шевченка «DANCELAND », директор школи – Солонько Наталія Віталіївна, кер. команди – Оксана Полікарпова, хореограф - Володимир Кондратюк; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 « Степ-ап», директор школи Полежай Дмитро Петрович, керівник команди- Світлана Михайлова, хореограф – Ольга Горова.
Всі команди продемонстрували високий рівень виконання танців та справили яскраві враження на глядачів .
Протягом 2 годин знам`янчани та гості міста спостерігали за виступами юних обдарувань.
12         Кожен номер готувався заздалегідь та з усією душею. Учасники намагались бути неповторними , адже кожен танець - це своєрідна вистава, де слова та думки можна передати за допомогою рухів. Вражаючі емоції, неймовірні костюми! А маленькі таланти… так сміливо, так упевнено і професійно підкоряли сцену й серця глядачів! Під оплески глядачів відбулось нагородження. Без подарунку не залишився жоден колектив.
Переможцями у номінаціях стали:
«Оригінальність постанови» - навчальний виховний комплекс « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей «Viva, Victory! »;
«Виконавська майстерність» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 « Степ-ап»;
«Гармонійність виступу» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
ім. Тараса Григоровича Шевченка «DANCELAND » ;
«Глядацька симпатія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 «Невгамовні»;
«Неординарна презентація» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7« Sevenдан’S»;
«Краща хореографічна постановка «Світ очима дитини» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 « Крок вперед».
Всі колективи «Барвінкового феєрверку» отримали від народного депутата України сертифікати на отримання тенісних столів, від міської влади - подарунки для школи (проектори, ноутбуки).
12          Вітаючи усіх присутніх дітлахів, їхніх батьків, бабусь, дідусів з чудовим, сонячним Днем захисту дітей, Ігор Борисович та Олександр Йосипович наголосили на тому, що в центрі уваги нових президентських соціальних ініціатив – дитина з усіма її потребами. У Рік дитячої творчості владою дитячим питанням приділяється особлива увага. Тому керівництво міста й надалі робитиме все, щоб діти на Знам’янщині почувалися захищеними і були щасливими,- підкреслили міський голова та народний депутат України.
12         Вони побажали школярам рости справжніми патріотами Знам’янки, дарувати радість своїм батькам. «Діти – найдорожчий скарб, майбутнє нашої країни і ми горді від того, що у нашому місті підростає гідна зміна», - сказав Ігор Борисович.
12         Фестиваль "Барвінковий феєрверк" закінчивсяЮ, але на дітей у міському парку відпочинку чекало дуже багато сюрпризів.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1130 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1