П`ятниця, 03.05.2024, 12:48

Головна » 2014 » Липень » 18 » Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

У зв’язку із ситуацією на Сході України збільшилася кількість громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Кіровоградською обласною державною адміністрацією сформовано перелік об'єктів, для тимчасового розміщення переселенців з Донецької та Луганської областей, який розміщений на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації:  kr-admin.gov.ua

Крім того, на виконання розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 03 липня 2014 року № 255-р створено обласний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах вищезазначені громадяни можуть БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами:

урядова "гаряча лінія" - 0800 507 309 (цілодобово);

"гаряча лінія" голови облдержадміністрації - 0800 500 238 (будні дні 9.00-18.00);

регіональний штаб (0522) 22-54-14, 22-06-85, 099-097-89-34 (цілодобово) та 101;

робоча група обласного штабу з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають – (0522) 24 09 14, (будні дні 9.00-18.00, обідня перерва 13.00-14.00);

ЧЕРЕВАНЬ Пилип Пилипович– керівник робочої групи, 050 453 99 17 (цілодобово).

Електронна адреса регіонального штабу: kirovohrad@mns.gov.ua

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо необхідно звернутись до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний час.

Основні документи, які необхідні мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, зокрема, стосовно розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 849 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0