Середа, 24.04.2024, 08:05

Головна » 2011 » Листопад » 1 » Інформація щодо створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

12 Повідомляємо, що одним із альтернативних напрямків попередження незадоволення рівнем житлово-комунальних послуг які надаються існуючими експлуатаційними організаціями, та підвищення якості обслуговування майна яке знаходиться у власності громадян є створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Це надасть громаді можливість реалізувати своє право власності не тільки на окрему квартиру, а також і на будинок загалом, самостійного визначення кошторису утримання власного житла, розміру внесків на утримання будинку, структури та стилю управління, оптимального вибору виконавців житлово-комунальних послуг, тощо і головне набути реального впливу на якість цих робіт.Враховуючи вищевикладене та з метою належного утримання і обслуговування Вашого житлового будинку пропонуємо розглянути питання щодо створення ОСББ згідно Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 656 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0