Середа, 08.05.2024, 04:32

Головна » 2011 » Червень » 29 » Інформаційна кампанія
Інформаційна кампанія
12              У червні по всій Україні стартувала національна інформаційна кампанія проти насильства між близькими людьми. Її організаторами є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України. Основна мета і кампанії - формувати в свідомості українців неприйняття домашнього насильства та зламати стіну мовчання навколо цього ганебного явища. Колір кампанії – малиновий. Він є символом боротьби проти насильства. А знаком єднання став малиновий браслет з надписом «Залишайся людиною».‎ Кожен українець, одягнувши браслет, особисто виступить проти насильства та засвідчить солідарність з метою акції. У Знам’янці акція стартувала з 20 червня в ході Тижня української молоді та буде проходити протягом всього літа. Регіональними партнерами проведення міського етапу національної інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми в нашому місті, громадською організацією «Дія» та сектором у справах сім’ї та молоді Знам’янського міськвиконкому (завідуюча Світлана Бабаєва) планується розповсюдити близько 1000 інформаційних карток, буклетів і браслетів з надписом «Залишайся людиною» та передбачається соціальне опитування громадян і, як результат, створення «МАЛИНОВОЇ книги людини».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 695 | Додав: Moder | Рейтинг: 3.0/2