Субота, 04.05.2024, 17:12

Головна » 2014 » Липень » 10 » Інформування населення – запорука співпраці влади та громади
Інформування населення – запорука співпраці влади та громади
    В липні поточного року відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради, враховуючи побажання мешканців житлового будинку №11 по вул. Привокзальній, за ініціативи секретаря будинку Ю.Бабічева, було організовано та проведено збори мешканців будинку. Під час проведення зборів були обговорені питання: відкликання секретаря житлового будинку, згідно поданої заяви; стан заборгованості мешканців будинку за житлово-комунальні послуги перед комунальним підприємством «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1»; перспективи утримання будинку в належному стані та можливість створення в ньому ОСББ.
   Збори мешканців житлового будинку були проведені під головуванням начальника відділу по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради Н. Брунцвік, за участі головного інженера КП «Знам'янська житлово-експлуатаційна контора №1" О. Чернявського, голови будинкового комітету № 2 Рія В.В., голови ОСББ «Зоряний» Ткаченко Н.В.
   Присутні мали змогу отримати інформацію щодо завдань, які стоять перед мешканцями будинку, як співвласниками майна будинку; переваг та проблемних питань, які виникають під час створення ОСББ, а також поставити питання щодо роботи комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» з боржниками, а саме: існуючі механізми чинного законодавства, важелі впливу, порядок подачі та розгляду судових позовів з даного питання.
   За результатами зборів було взято до відома інформацію щодо відкликання Ю.Бабічева з числа членів органів самоорганізації населення – секретарів будинкових комітетів, згідно поданої заяви. Мешканцям зборів, що були присутні, було рекомендовано: до часу обрання нового секретаря будинку, співпрацювати з головою будинкового комітету №2 Рієм В.В. в частині видачі довідок, характеристик та інших документів, що видаються представниками органів самоорганізації населення; на загальних зборах мешканців будинку обговорити питання щодо можливості переходу будинку на іншу форму господарювання – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Всю необхідну консультативну допомогу з даного питання надає юридичний відділ міськвиконкому ( нач. Ю. Данільченко, вул. Жовтнева,19, каб. №21, тел. 2-19-04)

Начальник відділу
по обслуговуванню ради
Н.Брунцвік