Неділя, 05.05.2024, 10:50

Головна » 2014 » Листопад » 27 » Інтелектуальне багатоборство
Інтелектуальне багатоборство

У міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся чемпіонат з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді ЗНЗ міста «Інтелектуальне багатоборство».

Чемпіонат мав на меті розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей та учнівської молоді, задоволення їх інтересів, запитів і потреб у реалізації особистісного потенціалу, сприяння організації змістовного дозвілля та популяризації різних видів інтелектуальних ігор.
Організаторами чемпіонату був відділ освіти Знам’янської міської ради та Центр дитячої та юнацької творчості.

Привітала школярів міста з урочистою подією та відкрила міський чемпіонат з інтелектуальних ігор начальник відділу освіти - Попова Н.О.
За перебігом чемпіонату слідкували:
Попова Н.О. – начальник відділу освіти,
Мурга В.М. – головний спеціаліст відділу освіти.
Рахувала бали Слєпєнькова І.М. – методист ЦДЮТ.
Провела чемпіонат Фрайнд О.В. – культорганізатор ЦДЮТ.

Команди всіх загальноосвітніх закладів міста взяли участь у чемпіонаті: ЗШ № 1 - «Екстрім», капітан – Гребенщиков Нікіта;
НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» – «Ерудит», капітан – Брижицький Ілля;
ЗШ № 3 – «Розумники і розумниця»; капітан – Курінний Едуард;
ЗШ №4 – «Юний ерудит»; капітан – Анан’єва Катерина;
ЗШ № 6 – «Територія права»; капітан – Бриков Костянтин;
ЗШ № 7 – «Зернинка», капітан – Сердюк Валерія.
Турнір проходив у 4 тури: І тур - «Бліц - турнір», ІІ тур - «Історичний», ІІІ тур - «Географічний» і ІV тур - «Чотири кроки».

За підсумками чемпіонату, команди показали високий рівень підготовки. Під час проведення  «Бліц - турніру» найбільшу кількість балів набрали команди ЗШ №4 та НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей», розгадуючи «Історичний» конкурс - команда ЗШ №  4, 7, 8, «Географічний» - команда ЗШ № 3, відповідаючи на запитання у грі «Чотири кроки» - команда ЗШ №3. А переможцем чемпіонату «Інтелектуальне багатоборство» стала команда ЗШ № 3.

Під час проведення турніру учасники інтелектуального чемпіонату поповнили свої знання  цікавими фактами, змістовно провели час та навчились працювати у команді.
Культорганізатор ЦДЮТ О.Фрайнд

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 920 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4