П`ятниця, 03.05.2024, 20:26

Головна » 2012 » Червень » 12 » Інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, інвалідам ВВв, воїнам- інтернаціоналістам, інвалідам прискорене придбання житла

12    Інваліди-ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, інваліди по зору та слуху, на жаль, десятками років не можуть отримати житло.
Нова соціальна ініціатива Президента України:
Необхідно поліпшити забезпечення житлом інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів по зору та слуху.
Стан реалізації нової соціальної ініціативи Президента України:
Прийнято Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік" від 12.04.2012 № 4647-УІ, в якому збільшені необхідні видатки на:
-   для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 100 млн. грн. (всього 150 млн. грн. у 2012 році); -   для інвалідів війни - 71,7 млн. грн. (всього 71,7 млн. грн. у 2012 році);
-для воїнів-інтернаціоналістів - 40,1 млн. грн. (всього 91,0 млн. грн. у 2012 році); - для інвалідів по зору та слуху - 10,0 млн. грн. (всього 15,0 млн. у 2012 році).
 Очікувані результати:
Збільшення видатків державного бюджету дасть можливість поліпшити забезпечення житлом зазначених категорій громадян.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 835 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0