Субота, 27.04.2024, 07:41

Головна » 2012 » Квітень » 23 » Історія Знам’янського футболу
Історія Знам’янського футболу

12         У бібліотеці № 1 на захід до учнів ПТУ № 12 був запрошений інженер Локомотивного депо, та учасник художньої самодіяльності Моліс Віктор Іванович, який написав книгу «Локомотивное Депо Знаменка» Одесской железной дороги. Шаги истории 1873 – 2008г.
У даній книзі висловлюється історія створення Локомотивного Депо, історія нашого міста, і також відведений розділ «Спорт футбол». В якому Віктор Іванович зібрав дуже багато цікавого про спорт, особливо про футбол. При зустрічі із студентами намагався донести до їх свідомості історію нашого футболу. Перший матч в м. Знам’янка відбувся весною 1944 року, в цій грі брали участь декілька команд, в тому числі і команда Депо Знам’янка. За команду паровозного депо «Локомотив» грали: Горенко В. С – воротар, футболісти: Байда В. Н, Макаренко А. Ф, Солодуненко Е. Е, Солодуненко Г. Е , Лифарь Ф. та інші. Віктор Іванович розповів, що з 1945 -1946 рр. були введені новинки в футболі зокрема Володимиром Микитовичем Байдою в підкочуванні і забиранні м’яча.Багато кубків, медалей, грамот було завойовано футболістами паровозного депо «Локомотив» за роки своєї гри, команди грали за першість міста, області Одеської залізничної дороги України, а також на першість залізничних доріг Радянського Союзу. Він радив молодому поколінню вести здоровий спосіб життя і займатись улюбленим видом спорту. Діти з великим задоволенням слухали розповідь про історію спорту в нашому місті, на задані запитання про спорт та здоровий спосіб життя отримали змістовні відповіді від автора книги.Віктор Іванович надав із своєї книги нам інформацію про спорт і футбол, та фото знам’янських футболістів, завдяки цим матеріалам, працівники бібліотеки оформили папку «Страницы истории Знаменского футбола». Тепер кожен учень і користувач нашої бібліотеки зможе ознайомитись з цією інформацією та фотографіями наших земляків – футболістів.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 828 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0