Користувачів: 0

Інформаційний портал

Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2014 » Квітень » 24 » ІV відкритий Чемпіонат Кіровоградської області з військово – спортивних багатоборств
09:20
 12
Відбувся ІV відкритий Чемпіонат Кіровоградської області з військово – спортивних багатоборств. Вже традиційним стало проведення цих змагань на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України.

Помірятися силами та показати свої вміння прибули вихованці навчальних закладів та військово – патріотичних клубів зі Знам’янки (команди МСТК ТСО України, Знам’янських загальноосвітніх шкіл №2, №3, №4), м. Олександрії (команди ВПСК «Захист» №1, №2, №3, №4 та ДГО «Фізкультурно – спортивний клуб «Школа розвідників»), команди «Сокіл» - Кірін №1 і №2 з м. Кіровограда, команда знам’янчанок «Чайка» та команда «Хорт» з м. Чигирина Черкаської області.

Теплими словами привітань звернувся до спортсменів директор Знам’янського МСТК ТСО України В. Колебіденко. Володимир Олександрович зазначив, що з кожним роком коло учасників змагань розширюється. Приїжджають юнаки та дівчата не тільки з Кіровоградщини, а й з інших областей. Матеріальна база Знам’янського МСТК ТСО України – наявність спортивного майданчика, тиру, навчальної зброї - дозволяє провести таку першість на високому рівні. Ці Чемпіонати проводяться щороку і приємно, що традицією стало організовувати їх саме в Знам’янці.
  12
Вітали учасників Чемпіонату та бажали високих здобутків Знам’янський міський голова І.Б. Крижановський, голова Кіровоградської обласної організації УСВА В.М. Остащук, військовий комісар Знам’янсько – Олександрівського ОМВК майор Р.С. Юзвенко, головний спеціаліст Відділу освіти В.М. Мурга, представник Благодійного Фонду С. Березкіна «Добротвір» Г. Солодецький, начальник повітряно – десантної служби військ спеціального призначення майор В.Л. Ткаченко.

Особливо хвилюючим для молоді було те, що суддівську команду складали незалежні судді з числа особового складу ІІІ окремого полку спеціального призначення Кіровоградської в/ч А0680.
Передбачалися змагання у п’яти видах:

• неповне розбирання та складання автомата АК – 47;
• спорядження магазину автомата АК – 47 патронами;
• стрільба зі страйкбольного автомата;
• спортивне метання ножів;
• метання гранати.

Метання гранати та стрільба з автомата були наближені до реальних бойових умов: у справжній солдатській касці, бронежилеті та муляжем гранат РГД – 5 та Ф-1. Змагання оцінювалися за критеріями військової підготовки.

Найшвидше розібрав та склав автомат учасник команди ЗМСТК ТСОУ Воєвідко Дмитро, якому вдалося виконати це завдання за 19 секунд! Кращим у спорядженні магазину автомата патронами став капітан команди ЗМТСК ТСОУ Колебіденко Богдан, який показав рекордний час 32 секунди. Найточнішим під час спортивного метання ножів був учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №3 Назар Іванов. Переможцем у метанні гранати на точність попадання став учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №4 Коваленко Владислав. Перше місце під час стрільби з автомата посів Песчурненков Іван, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №4. А от кращою у загальному підсумку змагань серед дівчаток була Охріменко Тетяна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №2.

Підбиваючи підсумки змагань, і судді, і самі спортсмени ще раз переконалися, що можливість тренуватися на базі тиру Знам’янського МСТК ТСОУ дає свої результати. За підсумками всіх етапів змагань V командне місце посіла команда «Хорт» (м. Чигирин), на ІV місці – команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №3 (тренер А. Хандусенко), ІІІ місце виборола Знам’янська команда дівчат «Чайка» (тренер О. Мазур), на ІІ місці – команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №4 (тренер М. Міщенко). Переможцем Чемпіонату стала команда Знам’янського МСТК ТСО України (тренер О. Мазур).
 12
Всі переможці були нагороджені грамотами Знам’янського МСТК ТСО України, медалями, кубками.
Організатори подбали і про те, щоб спортсмени та гості змогли відновити свої сили, скуштувавши смачної гречаної каші та чаю з польової кухні.

Щиру подяку висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О. командиру військової частини А – 0680 полковнику Пікуліну В.В. за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в Кіровоградській області, суддям та спонсорам.

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 944 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты