П`ятниця, 26.04.2024, 06:17

Головна » 2011 » Серпень » 26 » Із сесії міської ради
Із сесії міської ради
12     Міський голова Крижановський І.Б. провів пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання, на розгляд якої було винесено 20 проектів рішень. 1 – знято з розгляду. Затверджено – 19. Прийнято рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29 грудня 2010 року №93 «Про міський бюджет на 2011 рік», яким передбачено: виділення коштів в сумі 40,0 тис. грн. Знам’янському міському виробничому управлінню водоканалізаційного господарства на покриття заборгованості із виплати заробітної плати і податкових зобов’язань та Знам’янському комунальному підприємству теплових мереж в сумі 10,0 тис.грн. на виконання робіт з технічного діагностування котлів; комунальному підприємству «Шляховик» - в сумі 78,0 тис.грн. на покриття заборгованості із виплати заробітної плати; здійснення передачі субвенції з міського бюджету селищному бюджету Знам’янської другої селищної ради на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення смт. Знам’янка Друга в сумі 100,0 тис.грн. Прийнято рішення «Про внесення змін до Статуту редакції газети «Знам’янські вісті», яким передано функції радіомовлення редакції газети «Знам’янські вісті». Міська рада скасувала Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 839 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0