Понеділок, 06.05.2024, 00:42

Головна » 2013 » Квітень » 4 » Із сесії міської ради
Із сесії міської ради
12         4 квітня поточного року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять дев’ятої сесія Знам’янської міської ради. Вів сесію секретар міської ради Тесленко Андрій Вікторович.
На сесії міської ради були присутні керівники підприємств та установ, начальники управлінь та відділів міськвиконкому.
На розгляд позачергової 39 сесії міської ради було винесено 2 питання порядку денного.
Міська рада внесла доповнення до Міської цільової комплексної програми покращення матеріально-технічної бази закладів культури на 2012-2015 роки у зв’язку з наданням субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста.
Також на сесії міської ради депутати внесли зміни до рішення міської ради від 27 грудня 2012 року №817 «Про міський бюджет на 2013 рік», збільшивши доходи та видатки міського бюджету на 3032,1 тис.грн., в тому числі: за рахунок додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 2146,0 тис.грн., субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 886,1 тис.грн.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 694 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0