Неділя, 16.06.2024, 17:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2014 » Лютий » 28 » Із сесії міської ради
17:47
Із сесії міської ради
12
  Пленарне засідання п’ятдесят четвертої сесії Знам’янської міської ради розпочалося вшануванням хвилиною мовчання пам’яті всіх загиблих під час подій, які відбулися на майдані у місті Києві.
    Міським головою І.Крижановським було оголошено про припинення діяльності фракції Партії регіонів у Знам’янській міській раді.
     На 54 сесії міської ради було обрано секретаря міської ради, депутата міської ради шостого скликання Адамович Надію Анатоліївну.
       На 54 сесії міської ради, було розглянуто 46 питань, з яких - затверджено 45 питань, одне питання не прийняте.
    Міська рада заслухала звіт Знам’янського міжрайонного прокурора про стан законності на території міста Знам’янка у 2013 році, звіт міського голови про роботу виконавчих органів Знам’янської міської ради за 2013 рік, звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік по доходах у сумі 111357,5 тис.грн. та видатках у сумі 115360,4 тис.грн.
    Міська рада заслухала інформації - «Про хід виконання Програми зайнятості населення м. Знам’янка Кіровоградської області на п12еріод до 2017 року за 2013 рік», «Про стан виконання Програми соціального захисту населення міста Знам’янка за 2013 рік», «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Знам’янка за 2013 рік».
Також, міська рада внесла доповнення до: Положення про відділ по обслуговування ради Знам’янської міської ради»; рішення міської ради від 25.12.2013р. №1183 «Про приватизацію об’єктів комунальної власності міста у 2014 році»; Міської цільової комплексної програми покращення матеріально-технічної бази закладів культури на 2012-2015 роки; Міської цільової комплексної програми покращення матеріально-технічної бази закладів освіти міста на 2014-2015 роки в частині реалізації обласної програми «Вчитель»; Програми реформування розвитку житлово-комунального господарства м. Знам’янки на 2013-2015 роки; Міської комплексної програми розвитку засобів масової інформації – редакції газети «Знам’янські вісті» у м. Знам’янці на 2014-2017 роки.
   Міська рада затвердила ряд питань, що стосувалися комунального майна. А саме: «Про прийняття у комунальну власність та передачу на баланс управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради об’єкта інфраструктури (новий тротуар) по вул. Глібка,42», «Про встановлення орендної плати за нерухоме майно», «Про безкоштовну передачу у власність ПАТ «Кіровоградобленерго» кабельної лінії від ТП-167 до житлового будинку по вул. Привокзальній,8», «Про перелік об’єктів комунальної власності міста».
   Міська рада, затвердила рішення: «Про встановлення нормативу та порядку відрахування частини чистого прибутку (доходу) для підприємств комунальної власності міста, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету»; «Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янської міської ради у новій редакції»; «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі м. Знам’янка»; «Про створення служби містобудівного кадастру»; «Про участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування»; «Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затверджені рішенням міської рад від 31 березня 2009р. №924 «Про організацію дорожніх знаків по м. Знам’янка», а також Положення про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, парків, розташованих на території міста Знам’янка.
Міська рада розглянула та затвердила ряд земельних питань: про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; затвердження технічної документації із землеустрою; надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Знам’янка; врегулювання земельних відносин; продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок.
   Міська рада взяла до відома звіти про виконання депутатських повноважень депутатів Р.Гаврилюк, В.Калюжного, С.Клімової, Ю.Ковальчука.

   Міська рада погодили тексти звернень до Голови Верховної ради України О.Турчинова щодо внесення змін до статей 39 та 39-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо сплати забудовником коштів пайової участі у розвитку інфраструктури) та до Голови Комітету з питань бюджету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зміни механізму формульного розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів для міста Знам’янка
  Розглянувши звернення помічника-консультанта на громадських засадах народного депутата України Ханенка С.М., голови Знам’янського МО ВО «Свобода» Ю.Майбороди, враховуючи пропозиції депутатів міської ради, депутата обласної ради С.Кліпацького та фракції ВО «Батьківщина», міська рада прийняла рішення про присвоєння назви площі біля міського Палацу культури – «Площа Героїв Майдану». 
   Враховуючи прийняте рішення «Про затвердження Положення про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, парків, розташованих на території міста Знам’янка», пропозиції депутатів міської ради та голови Знам’янського МО ВО «Свобода» Ю.Майбороди, вирішено винести на загальне обговорення мешканців міста питання перейменування вулиць Фрунзе та Жовтневої на вулиці Небесної Сотні та Героїв Майдану відповідно .
   На сесії міської ради були присутні: депутат обласної ради, перший заступник міського голови В.Джулай, депутат обласної ради С. Кліпацький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, Знам’янський міжрайонний прокурор О. Глобенко, голова міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, голова обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» В.Щуров, голова міської організації УНП Я.Корчинський, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата В.М. Кальченка І.Зіньковська, помічник-консультант народного депутата О. Єдіна В.Крюков, представники міських організацій політичних партій та громадських організацій, начальники відділів та управлінь, а також представники засобів масової інформації.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1134 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.2/5

Кировоград: новости и сайты