П`ятниця, 26.04.2024, 13:52

Головна » 2015 » Квітень » 10 » Із сесії міської ради
Із сесії міської ради

Під головуванням міського голови Ігоря Борисовича Крижановського відбулося пленарне засідання позачергової 74 сесії міської ради.

На початку роботи спільного засідання депутатських комісій,яке відбулося перед початком сесії під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Л.Суслова, міський голова та секретар міської ради, присутні депутати  привітали з днем народження депутатів міської ради О.Антоненка, Р.Іванова, Н.Корж, О.Луца.

Під час проведення пленарного засідання було розглянуто та прийнято рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015р. № 1626 «Про міський бюджет на 2015 рік».

За результатами роботи, депутати міської ради одноголосно підтримали рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015р. № 1626 «Про міський бюджет на 2015 рік».

Відповідно до зазначеного рішення, міська рада, внесла зміни до рішення міської ради від 05 лютого 2015 року  №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік» з урахуванням змін, визначених рішенням міської ради від 05 лютого 2015 року №1627 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015р. № 1626 «Про міський бюджет на 2015 рік»,  а саме:

збільшила доходи та видатки загального фонду міського бюджету за рахунок збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів на 12890,2 тис. грн., з них:
-     за рахунок коштів медичної субвенції – на 5329,4 тис. грн. згідно рішення сесії
      Знам’янської районної ради від 07.04.2015р. № 718 ;
-за рахунок субвенції на надання пільг  та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – на 7560,8 тис. грн. згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 30.03.2015 р. № 143 «Про зміни до помісячного розпису асигнувань загального фонду»;
збільшила видатки спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) на 162,0 тис. грн. за рахунокзалученнявільногозалишкукоштівспеціального фонду міського бюджету, що склавсястаном на 01 січня 2015 року;

зменшила профіцит загального фонду міського бюджету на суму 320,0 тис. грн., напрямком використання якого визначено передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду);
зменшила дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 320,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначено надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку;
здійснила перерозподіл видатків міського бюджету відповідно до розрахунків головних розпорядників бюджетних коштів.

Після розгляду питань порядку денного міський голова звернувся до присутніх з пропозицією взяти участь у обласній благодійній акції «Велике єднання» - поділитися святковими пасхальними стравами з переселенцями із зони проведення бойових дій.

На сесії міської ради були присутні: начальники управлінь та відділів міськвиконкому, представники засобів масової інформації.

Участь в роботі сесії, яка відбулася 10.04.2015 року, взяли 30 депутатів міської ради, відсутні – 16 депутатів (по хворобі – 1;  перебували у відпустці– 1; виробнича необхідність, відрядження – 12; не повідомили про причини відсутності – 2 депутата міської ради).

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 924 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4