Вівторок, 26.03.2019, 11:06
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Лютий » 21 » Із сесії міської ради
08:54
Із сесії міської ради

12

Під головуванням міського голови Сергія Івановича Філіпенка, відбулася чергова двадцять сьома сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання. Перед пленарним засіданням присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв-знам’янчан. 

Відповідно п.3 до ст.35 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, прийняття рішень відбувалося шляхом поіменного голосування  шляхом  оголошення позиції депутата. До порядку денного сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання було включено, враховуючи депутатські запити, 69 проектів рішень. Міська рада затвердила зі змінами та доповненнями 52 рішення, у тому числі  підтримала 6 депутатських запитів. Депутатські запити, передано на розгляд відповідальним виконавцям.

На сесії міської ради, у тому числі, було прийнято рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території м. Знам’янка на 2017 рік». За встановлення ставок податку депутати голосували окремо по кожному типу нерухомості. 

Зі змінами та доповненнями було затверджено проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік». З даного питання депутати голосували зміни та доповнення, враховуючи пропозиції депутатів, по кожному головному розпоряднику бюджетних коштів окремо.

12

Депутати взяли до відома інформації про хід виконання Міських програм, та внесли доповнення до деяких з них, враховуючи пропозиції суб’єктів подання проектів рішень. Розглянувши інформацію секретаря міської ради Н.Клименко про стан виконання рішень міської ради за 2016 рік, депутати зняли з контролю ради 419 рішень, по іншим продовжили терміни виконання та залишили на контролі постійних комісій міської ради.

За результатами голосування, були затверджені рішення щодо майна комунальної власності, а саме: «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 вересня 2016 року №442 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №27 по вул. Матросова»», «Про внесення змін до рішення міської ради від 17 червня 2016 року №227 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 квітня 2016 року №186 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №15 по вул. Привокзальній»», «Про внесення змін до рішення міської ради від 17 червня 2016 року №219 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №9 по вул. Привокзальній»», «Про внесення змін до рішення міської ради від 17 червня 2016 року №252 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №20 по вул. Привокзальній»», «Про переведення нежитлового приміщення у житлове».

Депутати затвердили список присяжних Знам’янського міськрайонного суду по місту Знам’янка.

За результатами голосування, депутати підтримали проект рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Знам’янської міської ради сьомого скликання» відповідно до якого припинено повноваження  депутата Знам’янської міської ради сьомого скликання Мороза Анатолія Павловича. Рішення буде передано для роботи Знам’янській міській територіальній виборчій комісії. 

Не набрали необхідної кількості голосів та не були підтримані: звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік; питання щодо поновлення терміну дії договору оренди земельних ділянок, що були надані для розміщення гаражів; затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр.К. та ряд інших питань. 

З результатами поіменного голосування за проекти рішень, та за процедурні рішення, можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Протоколи міської ради». Перелік прийнятих рішень буде оприлюднений в газеті «Знам’янські вісті», а з текстами рішень можна буде ознайомитися на сайті міської ради. На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення сесії.

У роботі сесії міської ради також взяли участь: А.Тесленко - депутат Кіровоградської обласної ради, О.Дьячкова – прокурор Знам’янської місцевої прокуратури, В.Загородня – перший заступник міського голови, С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, І.Ратушна – керуюча справами міськвиконкому, Г.Лихота – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління,  М.Сурдул – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, помічники-консультанти депутатів міської ради, представники засобів масової інформації, громадських організацій  та міських організацій політичних партій, заявники, кандидати, що були запропоновані до складу присяжних Знам’янського міськрайонного суду по місту Знам’янка.

На сесії міської ради були відсутні 5 депутатів міської ради: О.Карнаух, Ю.Майборода, Л.Семиніна – лікарняний,  С.Кліпацький – виробнича необхідність, Є.Ліщенко – знаходиться в зоні проведення АТО. 
    

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради 
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 378 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/6

Кировоград: новости и сайты