Четвер, 25.04.2024, 08:54

Головна » 2016 » Червень » 10 » Із засідання виконавчого комітету
Із засідання виконавчого комітету
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко  провів засідання виконавчого  комітету, на розгляд  якого виносилось  сім  питань,  які  були  затверджені  з доповненням.

Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет Знам’янської міської ради вирішив  надати статус  дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім дітям  та надано дозвіл на  купівлю житлового будинку та земельної ділянки на ім’я неповнолітньої дитини.

З метою забезпечення проведення дозвілля дітей у літній період продовжено  фізичній особі-підприємцю дозвіл на тимчасове  розміщення  дитячих  атракціонів у міському  парку  відпочинку  до  1  жовтня 2016  року та з метою    упорядкування  на  території міста Знам’янка сезонної торгівлі надано фізичній особі-підприємцю дозвіл на розміщення об`єктів сезонної торгівлі квасом в киллях  до 31.10.2016 року  в  торгових  точках:

вул. Героїв  Чорнобиля (Героїв  Сталінграда),  район  водолікарні;
вул. Олени  Теліги (Рози  Люксембург),  район  колишнього  кінотеатру  «Україна», біля  ринку  «Прок»
вул. Віктора  Голого (Фрунзе),  район  «пождепо»,  біля  торгової  точки «Соколівські  ковбаси»
вул. Осадчого, біля  магазину  «Наталка»
вул. Свободи (Примакова), біля  будинку  №64

Прийнято рішення «Про внесення змін до рішення № 121 від 24 квітня 2015 року «Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 807 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.8/5