Субота, 04.05.2024, 12:32

Головна » 2014 » Березень » 14 » Із засідання виконавчого комітета
Із засідання виконавчого комітета
Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 16 проектів рішень. Затверджено - 14

Розглянувши листи Знам’янського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС в Кіровоградській області від 03.01.2014 року № 8/9-02, з метою утримання міста в належному санітарному стані та забезпечення виконання громадських робіт, виконавчий комітет міської ради визначив види суспільно-корисних робіт, відповідно по напрямках діяльності підприємств, установ, організацій міста, а також по наведенню відповідного порядку на прилеглих територіях земельних ділянок для осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, та виконують громадські роботи на безоплатній основі на наступних підприємствах, установах, організаціях міста: Знам’янська міська рада; Знам’янське спеціалізоване міське комунальне підприємство «Ритуал»; комунальне підприємство «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1»; Знам’янський міський спортивний клуб ТСОУ; Знам’янсько-Олександрівський об’єднаний військовий комісаріат; Знам’янська Друга селищна рада.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 874 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/3