П`ятниця, 03.05.2024, 02:20

Головна » 2014 » Грудень » 18 » Із засідання виконавчого комітету
Із засідання виконавчого комітету

Міський голова  І.Крижановський  провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 4 питання. Затверджено – 4.

Беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року»,  згідно розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 серпня 2014 року № 315-р «Про розподіл обсягів природного газу», розпорядження ДП «НЕК Укренерго» щодо введення в дію графіків аварійних відключень споживачів з 01 грудня 2014 року, враховуючи введення надзвичайного стану в об’єднаній енергосистемі  та різке погіршення енергетичного балансу через дефіцит палива  на теплових електростанціях, враховуючи стан забезпеченості загальноосвітніх навчальних закладів теплопостачанням в опалювальний період, з метою оптимізації витрат на теплопостачання загальноосвітніх навчальних закладів та належної організації навчально-виховного процесу у ІІ семестрі 2014/2015 навчального року, виконавчий комітет міської ради продовжив термін зимових канікул в загальноосвітніх навчальних закладах міста на 14 днів, до 25 січня 2015 року включно.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 781 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0