П`ятниця, 19.04.2024, 07:46

Головна » 2015 » Серпень » 13 » Із засідання виконавчого комітету
Із засідання виконавчого комітету
Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 27 проектів рішень. Затверджено - 23.

З метою  визначення  місць  для   розміщення  плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, виконавчий комітет міської ради встановив на території м. Знам’янка наступні місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року :
стенд по вул. Жовтневій біля  входу в міський парк відпочинку;
стенд на Привокзальній площі при вході на центральну алею;
стенд на автобусній зупинці по вул. Радянській (біля спортшколи);
стенд біля міського палацу культури по вул. Жовтневій;
стенд на автобусній зупинці „Пождепо” (біля житлового будинку № 75 по вул. Фрунзе);
стенд біля колишнього кінотеатру „Україна”;
стенд по вул. Г.Сталінграда у районі водолікарні.

Розглянувши звернення начальника відділу культури і туризму Бабаєвої С.М.  про надання дозволу на проведення ярмарку-продажу взуття  і  верхнього одягу та укладення договору оренди частини нежитлового приміщення - фойє міського Палацу культури з фізичною особою - приватним підприємцем, виконавчий комітет надав дозвіл міському Палацу культури на проведення ярмарку – продажу.

Розглянувши повідомлення Громадської організації «Платформа громадської участі «Нове місто»  про проведення масових заходів - встановлення інформаційних наметів з 06 серпня 2015 року по 01 грудня 2015 року з 12.00 по 18.00, місця встановлення: на південній стороні біля колишнього кінотеатру «Україна», в центральній частині - біля приміщення Знам’янського вузла зв’язку Кіровоградської дирекції «Укрпошта», в районі залізничної станції біля квіткового магазину «Едельвейс», виконавчий комітет міської ради взяв до відома вищезазначене повідомлення.

Розглянувши повідомлення голови Знам’янської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» . про проведення з 20 серпня 2015 року о 10.00 біля будівлі  управління соціального захисту Знам’янського міськвиконкому за адресою: м.Знам’янка, вул. Жовтнева,17, у разі невиконання вимог Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», загальноукраїнської безстрокової акції протесту, виконавчий комітет міської ради взяв до відома вищезазначене повідомлення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1081 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/9