Субота, 23.11.2024, 09:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2014 » Липень » 31 » Як утриматися, щоб не вдарити дитину: правила для батьків
08:24
Як утриматися, щоб не вдарити дитину: правила для батьків
      
12
Як утриматися, щоб не вдарити дитину? Важке запитання для всіх батьків. Важке, але дуже важливе. Адже, як би погано не поводилась дитина, бити її - це вже навіть не остання справа, це вже за межею. З іншого боку, часом таке враження, що дитина отримує просто-таки садистське задоволення, доводячи батьків до сказу.
То як же бути? Знам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рекомендує:
- Відходимо подалі від дитини, заспокоюємось.
Вийди на кухню, випий води, закрийся у ванній, не розмовляй з нею, поки не заспокоїшся настільки, щоб думка вдарити дитину почала здаватися абсурдною. І не реагуй на провокації, повністю абстрагується, хоча б на короткий час.
- Поскаржіться дитині.
Чесно, прямо і на зрозумілій їй мові поясни, що тобі недобре, що ти погано почуваєшся і т.п. Наприклад: "Мені сумно, тому що дуже болить голова", "Я втомилася" - і так далі в цьому стилі. Дитина зрозуміє тебе, якщо ти будеш говорити щиро.
- Побий грушу.
Якщо хочеш прикласти силу, краще зроби це по відношенню до неживих предметів: скинь книгу на підлогу, розбий тарілку... Добре б мати вдома боксерську грушу або антистресову подушку, щоб сублімувати енергію, це дуже допомагає.
- Якщо застосували силу до дитини, вибачтеся перед нею.
Якщо ти зірвалася і накричала чи все ж вдарила малюка, обов'язково визнай свою помилку і попроси пробачення. Інакше дитина залишиться з думкою про власну "поганість" і "неправильність", у неї буде відчуття, що її не люблять - а цього ніяк не можна допустити.
- Розкажи дитині, чим саме ти незадоволена.
Дуже важливо донести до дитини, що тобі не подобається в її поведінці. Але робити це потрібно не в обвинувальній формі, а у формі так званого "Я-повідомлення": "Мені не подобається, коли вередують" або "Мені неприємно, коли іграшки розкидані".
- Подумай про себе.
Ну і нарешті. Важливо пам'ятати, що поведінка дитини - це ні що інше, як наслідок твого виховання. А боротися потрібно саме з першопричиною, а не з наслідком. Тому найкращий спосіб утриматися, щоб не вдарити дитину - це подумати, що ти, саме ти, можеш зробити, щоб у майбутньому ця поведінка дитини не повторювалося?
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 929 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты