Неділя, 14.04.2024, 04:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2013 » Серпень » 28 » Яким чином оподатковується вартість спадщини (подарунка), отриманого фізособою-резидентом від фізособи-нерезидента?
12:27
Яким чином оподатковується вартість спадщини (подарунка), отриманого фізособою-резидентом від фізособи-нерезидента?
                           
12 Відповідно до пп. 174.2.3 ст. 174 розділу IV ПКУ вартість будь-якого об’єкта спадщини (подарунка), що успадковуються спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, оподатковується за ставками, визначеними п. 167.1 ст. 167 ПКУ, тобто за ставкою 15 відсотків. У разі якщо загальна сума доходу у звітному податковому місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 відсотків суми перевищення.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 656 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты