П`ятниця, 29.03.2024, 09:07

Головна » 2016 » Листопад » 21 » Якщо ти зазнав насильства
Якщо ти зазнав насильства
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 18 листопада 2016 року службою у справах дітей, відділом молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради проведено лекцію для учнів  Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів на тему: «Якщо ти зазнав насильства».

На лекції, вихованцям школи-інтернат, було роз’яснено їх права в умовах загрози насилля, а також про відповідальність за вчинення насильницьких дій.

Також було звернуто увагу на різницю між насиллям та дисципліною. Наведені приклади вимагання дорослими від дітей порядку та гарної поведінки, як складової дисципліни, та знущання і приниження – як насильницькі дії.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 877 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3