Середа, 24.04.2024, 10:51

Головна » 2011 » Жовтень » 26 » Jбговорено питання виконання робіт по введенню в експлуатацію міні-котелень
Jбговорено питання виконання робіт по введенню в експлуатацію міні-котелень
12       Міський голова І.Крижановський провів робочу нараду за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н. Брунцвік та відповідального за проведення будівельних робіт В.Муляренка . Під час наради було обговорено питання виконання робіт по введенню в експлуатацію міні-котелень, що розташовані в районі міського Палацу культури та ДЮСШ ,ЗШ № 2, а також, оформлення дозвільної документації, узгодження місця проходження траси енергоживлення даних котелень та інші.
За результатами наради були дані відповідні доручення щодо організації представництва зацікавлених організацій міста( Укртелеком, міськводоканал, ЗУЕГГ, Знам'янський РЕМ, БМЕУ – 3, дистанція сигналізації та зв'язку, дистанція електропостачання) під час узгодження місця проходження траси енергоживлення даних котелень та визначенні місця проходження інженерних комунікацій даних підприємств.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 648 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0