Понеділок, 06.05.2024, 13:32

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Юристи відзначили професійне свято
Юристи відзначили професійне свято
8 жовтня у приміщенні Знам'янської міської ради вітали охоронців закону і порядку з професійним святом – Днем юриста. І нехай цього дня не випадає вихідний, юристи і відповідальні за правоосвітню роботу державних підприємств, установ, організацій та правоохоронних структур міста були приємно вражені влаштованим святом.
Винуватців свята вітали: перший заступник міського голови Володимир Джулай, керуюча справами міськвиконкому Наталія Тесленко, начальник юридичного відділу виконкому Юрій Данільченко.
За сумлінну працю, зразкове виконання своїх службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста України Грамотами Знам`янської міської ради нагороджено: Котлярова А. М. – головного спеціаліста відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції, Кривозуб О. Л. — помічника судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області, Балабекян А. М. — судового розпорядника Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області, Подяками Знам’янської міської ради нагороджено; Нестерову Т. В. — головного спеціаліста — юрисконсульта Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, Свириденко В. В. — прокурора Знам’янської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, Шахова В. М. — юрисконсульта ДЗ ”Відділкова лікарня ст. Знам’янка ДП "Одеська залізниця”, Кравчука О. Л. — юрисконсульта комунального підприємства "Знам’янська ЖЕК № 1”.
12         Грамотами міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення при виконавчому комітеті Знам'янської міської ради за сумлінне виконання своїх службових обов'язків та з нагоди Дня юриста України нагороджено: головного спеціаліста з правової роботи Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Міністерства доходів і зборів України Подлєсного В. В., головного спеціаліста реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції Іванюк Н. В., кореспондента міської газети «Знам’янські вісті» Кулікову С. І., начальника юридичного відділу Знам’янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці Пашка С. Г., заступника директора з виховної роботи Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Попову Т. М., вчителя історії та правознавства Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Войченко М. В., вчителя історії та правознавства Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Полякову С. В., вчителя – логопеда дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко» Угринович О. І., начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради Карпук Л. Д.
Мабуть, метою кожного юриста є втілення в життя задумів і планів, нових здобутків на шляху зміцнення законності в нашій суверенній державі – Україні. Бажаємо всім юристам, вступаючи на службу вартових законності та правопорядку завжди залишатися відданим своїй справі. Не дивлячись ні на що, ніколи не втрачати почуття честі та гідності.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1012 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0